اطلاعات مفیدعنوان : توصیه های کارآمد برای دکور کردن منزل

توضیحات :

آرمیتا مبل


توصیه های کارآمد برای دکور کردن منزل!
تکنیک: با دکوراسیونی که خلق می کنید محیط شاد، و دور از هرگونه استرسی را ایجاد کنید.
هر کدام از این ایده ها توسط طراحان داخلی نیویورک داده شده است. پس راه کارهایی که آنها در خانه های خودشان هم به کار بردند را امتحان کنید.
این راه کارهای هوشمندانه را به کار بگیرید تا نشیمنی زیبا خلق کنید.
ایده هایی برای بازسازی اتاق نشیمن
هر کدام از این ایده ها توسط طراحان داخلی نیویورک داده شده است. پس راه کارهایی که آنها در خانه های خودشان هم به کار بردند را امتحان کنید.
تکنیک: رنگ ها را خلاقانه به کار ببرید

رنگ های شاد می تواند هر فضایی را به محیطی شاد و پرطراوت تبدیل کند

با یک رنگ پررنگ شروع کنید

کارتر رنگ زرد روشن را برای کتابخانه اش به کار برد. رنگ زرد، هر اتاقی را به محیطی شاد تبدیل می کند. او می گوید: من این قسمت را انتخاب کردم سپس برای فضاهای دیگر رنگ ملایمتر به کار می برم.
از کاغذ دیواری و رنگ، به جا استفاده کنید. آنچه که کارتر انجام داد این بود که یک چهارگوش را روی دیوار رنگ کرد. و به جای اینکه چهار طرف آن را کاغذ دیواری کند، از کاغذ دیواری برای چرخ های صندلی ها استفاده کرد.

یک فضای زیبا ایجاد کنید

پارچه ای را دور تخته ای می پیچیم و آن را زیر شیشه میز قرار می دهیم.

تکنیک: رنگ آمیزی پلت نقاشی
از رنگهای خاکی استفاده کنید

برای اینکه یک منظره ای با رنگهای ترکیبی ایجاد کنید، از رنگ های قهوه ای روشن مایل به زرد، مشکی، کرم و سفید استفاده کنید. اسکلاروف رنگ خاکستری ، سفید پرز دار به عنوان فرش، قهوه ای روشن برای مبل ، میز 6 ضلعی مشکی، آباژور سفید برای روی میز، و گلدان شطرنجی سیاه و سفید انتخاب کرده است. او همچنین چند عکس سیاه و سفید را روی دیوار نصب کرده و 12 خانه را در سمت چپ دیوار ایجاد کرده است.

یک قطعه رنگی را در قسمت مرکزی اتاق نمایان کنید

برای اینکه فضا چشمگیرتر نشان داده شود، اسکلاروف نشیمن را با قطعه رنگ های ترکیبی و نقاشی اکریلیک جذابتر کرده است.

فضا را با اشیاء شاد و پرطراوت تزئین کنید

اسکلاروف رنگهای اصلی را با رنگ زرد روشن کوسن های مبل، لامپ سرامیکی زرد ملایم، و چارچوب قرمز رنگ میز که از چوب اقاقیا ساخته شده است ترکیب کرده است.

تقارن را در ذهنتان بسپارید اما بیش از اندازه از آن استفاده نکنید

اگرچه میزهای اطراف مبل، صندلی ها و آباژورها کاملا متوازن ست شده بودند اما اسکلاروف یک لامپ از جنس نیکل را به سقف آویزان کرده زیرا او می گوید: تقارن فوق العاده است . این فضا بسیار منظم به نظر می رسد.
تکنیک: سیاه و سفید را با هم به کار ببرید

اگر شما بدانید که چگونه این دو رنگ را با هم به کار ببرید، ترکیب این دو رنگ به طور باور نکردنی زیبا و کلاسیک است.


طرح های گرافیکی را انتخاب کنید

ناتان می گوید: برای اینکه در دکوراسیون با رنگهای سفید و سیاه موفق شوید، نیاز است که با کمک مقیاس و اندازه عمق یک جسم را نشان دهید. در اینجا شکل های سه گوش روی دودکش اجاق(شومینه)، را مشاهده می کنیم که به خاطر اینکه تا سقف امتداد پیدا کرده اتاق را بلندتر نشان می دهد. بالش بزرگی که روی زمین افتاده است هم در طراحی اتاق موثر است.

از یک رنگی که متضاد سیاه و سفید است استفاده کنید

بودن یک رنگ متضاد برای جلوه دادن به رنگهای سیاه و سفید از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا از به وجود آمدن خستگی جلوگیری می کند. در اینجا، نقطه مرکزی اتاق شومینه یا اجاق است که ساده می باشد بنابراین ناتان و کارول آن را با موزائیک های سرامیکی طلایی رنگ تزئین کرده اند. طراحان دو میز کوچک انتخاب کرده اند تا توجه بیشتری به شومینه جلب شود.

فضایی گرم و صمیمی و مدرن ایجاد کنیم

سیاه و سفید به تنهایی جالب نیست بنابراین می توانیم فضا را آماده پذیرایی کنیم. طراحان این کار را با فرش کردن اتاق با قالیچه پوستی انجام دادند. کاشی های سرامیکی طلایی رنگ با کف پوشی از جنس بلوط در تضاد است درحالی که خطوط تیز میز شیشه ای با قالیچه پوستی هم در تضاد است. استفاده از عناصر طبیعی در محیط به طراحی یک محیط اماده پذیرایی و گرم و صمیمی کمک می کند.
طراحان از شکوفه های سفید، شاخه های گل، ساقه درخت خرما و چمن استفاده کردند. هر دوی صندلی ها با پوست حیوان پوشانده شده است. بالشی که روی زمین است نشاندهنده این است که از مهمانان دعوت می کند تا بنشینند و لحظه ای استراحت کنند. آباژور مشکی که بین دو صندلی قرار گرفته نیز یک محیط صمیمی و خودمانی ایجاد کرده است.

تکنیک: با دکوراسیونی که خلق می کنید محیط شاد، و دور از هرگونه استرسی را ایجاد کنید.

از رنگ های هم خانواده استفاده کنید
از سایه روشن یک رنگ برای ایجاد محیطی شاد و منظره ای زیبا استفاده کنید. همینوی می گوید: من به مشتری هایم می گویم: رنگ هایی که دراتاق هایتان به کار می برید را زیاد با هم ست نکنید. وقتی همه چیز مثل هم باشد، فضا را بی حس و بی روح می کند. در اینجا طراحان از رنگ آبی در فرش، روی دیوار، و ... به کار بردند.
دیوار را با روشهای غیرمنتظره تزئین کنید

همینوی و کلمبو با استفاده از چند قاب یک کار اختراعی انجام دادند. کلمبو می گوید: ما دیوار را تفکیک کردیم زیرا دیوار بسیار بزرگ و ساده بود. آنها دورتا دور دیوار را با فاصله، یک چارچوب آبی رنگ ایجاد کردند و داخل آن را با چهار قاب نقاشی زیبا و گرافیکی تزئین کردند.
از اسپری های رنگ استفاده کنید
شما می توانید هر وسیله ای از قاب عکس گرفته تا صندلی های کهنه را با یک اسپری رنگ نو کنید. طراحان یک آباژور گچ کاری شده که رنگ کدر و ماتی داشت تهیه کردند. سپس با اسپری نقره ای آن را رنگ کردند. آنها همچنین تنه درخت را هم با اسپری رنگ کردند و از آن به عنوان میز آباژور استفاده کردند.

فایل ضمیمه : دریافت